Filmy

Filmy Seriale

Premiery filmowe

Ocena

Polecane filmy

Ocena

Zapowiedzi filmowe
Polecane seriale Ocena
 • Gra o tron
  1 Gra o tron
  Game of Thrones (2011)

  Najnowszy odcinek: [S4E10]

  Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Opowieść o królestwie Westeros, gdzie walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
 • Breaking Bad
  2 Breaking Bad
  (2008)

  Najnowszy odcinek: [S5E16]

  Gdy nauczyciel chemii dowiaduje się, że ma raka, postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy, by finansowo zabezpieczyć swoją rodzinę.
 • House of Cards
  3 House of Cards
  (2013)

  Najnowszy odcinek: [S2E7]

  Francis Underwood jest bezwzględnym politykiem próbującym się zemścić na prezydencie, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu.
 • Sherlock
  4 Sherlock
  (2010)

  Najnowszy odcinek: [S3E3]

  John Watson jest lekarzem wojskowym, który niedawno wrócił z wojny. Gdy poznaje genialnego detektywa - Sherlocka Holmesa zaczyna pomagać mu w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.
 • My Little Pony: Friendship Is Magic
  5 My Little Pony: Friendship Is Magic
  (2010)
  Akcja rozgrywa się w magicznej krainie Equestria w której natura jest w dużej części kontrolowana przez populację kucyków. Głównymi bohaterkami tutaj jest 6 kucyków: Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie, Fluttershy, Applejack. Celem ser...
 • Detektyw
  6 Detektyw
  True Detective (2014)

  Najnowszy odcinek: [S1E8]

  Dwaj detektywi z Luizjany, Rust i Martin, pracują nad sprawą morderstw, która sięga do 1995 roku.
 • Kompania braci
  7 Kompania braci
  Band of Brothers (2001)

  Najnowszy odcinek: [S1E3]

  Losy Kompanii E, 506 pułku piechoty spadochronowej, 101 Dywizji Powietrznodesantowej Armii USA opowiedziane z perspektywy tych, którzy przeżyli drugą wojnę światową.
 • Auschwitz. Naziści i
  8 Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie"
  Auschwitz: The Nazis and the 'Final Solution' (2005)
  BBC przygotowało całkowicie nowy serial, który powstał, aby upamiętnić 60. rocznicę oswobodzenia obozu Auschwitz, przypadającą 27 stycznia 2005 roku. Scenariusz i produkcja serialu są dziełem laureata nagrody Bafta Award, Laurence'a Reesa. "Auschwitz...
 • Kino no tabi
  9 Kino no tabi
  (2003)
  Kino podróżuje do kraju do kraju, na swoim mówiącym motocyklu o imieniu Hermes. W każdym z nich zatrzymuje się tylko na określony czas, chcąc poznać jego mieszkańców oraz ich obyczaje. Wszystkie odwiedzane przez nią miejsca skrywają tajemnice, któryc...
 • Ayakashi
  10 Ayakashi
  (2006)
  Film złożony jest z trzech odrębnych opowieści: pierwsza z nich to “Yotsuya Kaidan” – jest to historia zdradzonej żony, która mści się na swoim mężu nawet po swojej śmierci. Druga historia: „Tenshu Monogatari” opowiada o...
Dlaczego powinieneś nas polubić?

Serwis filmowy HDPlayer to ulubione miejsce każdego wymagającego kinomaniaka. Znajdziesz u nas filmy HD i filmy full HD dostępne online. Uzyskasz pełen dostęp do świata filmów, seriali i telewizji w cyfrowej, wysokiej jakości obrazu i dźwięku. HDPlayer umożliwia Tobie odtwarzanie wszystkich materiałów na smartfonie, tablecie, komputerze czy laptopie. Czas nadrobić filmowe zaległości!

Oglądaj online ponad 200 000 filmów i seriali
Filmy HD i Full HD oraz seriale bez limitu czasowego
Jakość HD i Full HD, oglądaj ONLINE, pobieraj na dysk